Průvodce objednáním

Průvodce objednáním

Určeno pacientům s bolestí zad  a kloubů včetně  chronických  revmatologických onemocnění .

Určeno pro pacienty , kteří v posledních 6 měsících prodělali operaci, úraz nebo onemocnění , které vedly k poruše hybnosti nebo jinému omezení .

Příklady: stav po TEP, stav po ortopedické operaci úrazu, stav po mozkové příhodě, obrna nervu ...

Nabízíme dvě možnosti .  Možnost Pojišťovna  zahrnuje ambulantní léčbu plně hrazenou pojišťovnou do výše časových a početních limitů stanovených tzv. úhradovou vyhláškou.

PojišťovnaPlus zahrnuje základní léčbu hrazenou pojišťovnou doplněnou  o čas a procedury navíc k urychlení rekonvalescence  . Cena ( doplatek) 4900 Kč je kalkulován na 10 dnů terapie .

Porovnání programů Pojišťovna  a PojišťovnaPlus najdete zde.

U bolestí zad můžete absolvovat standardní ambulantní rehabilitaci hrazenou pojišťovnou do limitů stanovených úhradovou vyhláškou a také  naši kapacitou.

Máte pak i možnost absolvovat 10-ti denní léčebný program Pojišťovna Plus zahrnující hrazené procedury standardní rehabilitace   s časem i procedurami navíc s doplatkem 4900 Kč / 10 dnů terapie .

Pokud chcete přímo objednat k fyzioterapeutovi na jedno sezení máte možnost  si vybrat mezi Fyzio 60 a Fyzio 90. Jde o 60-ti minutové resp. 90-ti minutové sezení . Jejich porovnání najdete v detailním popisu ,

Určeno:  například pro pacienty , kteří již mají zkušenost  s fyzioterapií a znají původ svých obtíží .