Skip to content

Nalaďte se na jaro s úsměvem

Nalaďte se na jaro s úsměvem

díky relaxačním a detoxikačním balíčkům.

 

Balíček 1

Hydromasážní vana s chromatoterapií – hydromasáž patří mezi vodní masážní procedury, při níž dochází ke stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému a rovněž k urychlení látkové výměny, která napomáhá odplavení odpadních látek ven z těla.

Přístrojová lymfodrenáž – aktivuje lymfatický systém, který odvádí z těla uvolněné odpadní látky a tuky. Napomáhá odbourávání podkožního tuku, zpevňování nohou, hýždí a břicha zlepšení pružnosti pokožky, pročištění lymfatického systému, zvýšení imunity, vyplavování toxinů, odstranění pocitu těžkých nohou. Je také účinná při boji s celulitidou.

Infrasauna – výborné očistné účinky, působí proti bolesti, zlepšuje vzhled, stav a elasticitu kůže. Dále zlepšuje ekzémy, akné a další kožní problémy. Pomáhá i v boji s celulitidou.

1x vstup do termálního bazénu a ochutnávka nápoje z přírodních šťáv v lázeňské kavárně zdarma.

Cena balíčku 700 Kč.


Balíček 2

Biotherik – suchá uhličitá koupel – zvyšuje prokrvení a výživu buněk, působí protizánětlivě, odstraňuje stres a vyčerpání, blahodárně působí na spánek, urychluje rekonvalescenci, zvyšuje odplavování odpadních a jedovatých látek ven z těla.

Přísadová koupel – vanové termální koupele v bludovské termální vodě s přísadami solí, bylinných extraktů a rašeliny.

Částečný zábal – je intenzívní formou relaxace a péče o pokožku. Částečný zábal zad je velmi oblíbená procedura, tělu dopřeje uvolnění a zklidnění svalů, hydratuje pokožku. Možné volitelné přísady (brusinka, konopí, anticelulitidní, růže, atd.).

1x vstup do termálního bazénu a ochutnávka nápoje z přírodních šťáv v lázeňské kavárně zdarma.

Cena balíčku 940 Kč.


Informace a rezervace na tel.: 583 301 211. Možnost platby dárkovými poukazy. Akce platí do 30. 4. 2023. Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu.