Skip to content

Léčba pohybového aparátu u dětí

Pokud děti trápí bolesti zad, artritida, ortopedické vady, skolióza a další neduhy pohybového ústrojí
a nebo jsou po úrazech a operacích pohybového ústrojí, mají možnost využít léčebné programy, které pomohou zmírnit následky těchto stavů. Nabízíme dětem individuální léčebné programy
na míru, zázemí moderního rehabilitačního centra, rehabilitační tým tvořený zkušenými lékaři, fyzioterapeuty a nutriční terapeutkou.
Nově jsme do naší nabídky zařadili metodu cvičení SM – spirální stabilizace, využívá těch nejnovějších vědeckých metod a postupů v rehabilitační a fyzikální medicíně. Unikátní metoda spirální stabilizace páteře vychází ze 12 základních cviků a cvičení je unikátní v tom, že pravidelností lze dosáhnout výsledků nejen v oblasti pohybového aparátu, ale také v dýchání. Pomáhá od bolestí zad a páteře, pomůže znovu nastartovat správné držení těla a naučí správné chůzi. Tuto metodu vymyslel a představil MUDr. Richard Smíšek a Lázně Bludov jsou jedním z mála zařízení v Olomouckém kraji, jejichž lékaři a rehabilitační pracovníci jsou v této metodě pravidelně proškolováni a zdokonalováni. Kombinace minerální termální vody, špičkového týmu odborníků a nových léčebných metod Vám pomůžeme od bolestí zad a pohybového aparátu.

Lázně Bludov poskytují komplexní formu lázeňské léčby, kdy zdravotní pojišťovna hradí léčbu i pobyt při těchto indikacích:

Komplexní lázeňská léčba trvá 28 dní (4 týdny). Léčbu je možné o týden prodloužit (o prodloužení léčby žádá ošetřující lékař na základě zdravotního stavu a průběžných výsledků léčby, prodloužení schvaluje revizní lékař zdravotní pojišťovny).

Dětská obezita

Lázně Bludov poskytují komplexní formu lázeňské léčby, kdy zdravotní pojišťovna hradí léčbu i pobyt při těchto indikacích: Indikace XXIV/2 Obezita spojená s […]